Дошкільний навчальний заклад №1 “Веселка”

Адреса: м. Роздільна, пров. Спортивний, 4

    Завідуюча: Кірчевська Світлана Михайлівна


Контакти: тел. 3-13-62. електронна адреса – dnz1veselka@mail.ru


17 жовтня 1963 року в звичайній хатині по вулиці Димитрова, 44 був відкритий яслі-садок № 1 «Веселка». Перша завідуюча Прозорова А.Є. разом із своїм колективом, який налічував 13 чоловік, відчинили двері першим вихованцям.

В 1964 році заклад очолювала Яблуновська М.А.

З 1966 по 1980 роки керівництво закладом прийняла Сосницька М.П., яка багато зробила щодо матеріального покращення яслі-садка. Вона мала велике бажання зробити заклад одним з найкращих. Перше, за що взялась – це добудова приміщень для чотирьох вікових груп. Побудувала харчоблок, пральню, кочегарку, розширила ігрові майданчики. З 1967 року в яслі-садку за функціонувало 6 вікових груп – 2 раннього віку та 4 – дошкільного віку. Штатний розклад складався з 15 педагогів та 19 чоловік обслуговуючого персоналу.

З 1980 по 1984 рік яслі-садок було запропоновано очолити Тимотіній Ю.А.

В 1984 році керівництво яслі-садком прийняла Нікіфорова С.В.

В 1985 році закладом завідує Жуковець А.А.

В 1986 році долею яслі-садка починає опікуватися Курако В.Т., яка зросла в цій установі як педагог.

З 1987 року керівництво закладом прийняла Кірчевська С.М., яка працювала на посаді вихователя-методиста 1 рік, але за короткий термін часу зуміла згуртувати колектив, спрямувати його в потрібне русло, надихнути педагогів на нові ідеї та реалізувати себе як педагога з сучасним баченням дошкілля.

Сьогодні ми не можемо не згадати людей, які одні із перших своєю невтомною працею, щирим серцем робили дошкільний заклад одним з найкращих: вихователь-методист Нетід О.Д.,старша медична сестра Петровська Г.Б., завгосп Борденюк Л.П.; вихователі – Гайтанжи В.М., Карцева Г.М., Косьміна Л.О., Трехманенко Л.О., Добровольська М.М., Поліщенко В.М.; музичні керівники Росляк Х.Н., Поколюк Т.Ф.; няні – Цуркан Н.Ф., Татра В.В., Кулішова С.О., Драган Л.Є.; кухарі – Мунтян Т.Г., Шлопак Т.Ю., Барановська М.В.; праля – Перчеклій В.М.

Рішенням Районної ради від 28.12.2001 року № 213-ХХІІІ приміщення та майно дитячого дошкільного закладу № 12 було передано в спільну власність територіальної громади м. Роздільна.

З 10 січня 2002 року дошкільний навчальний заклад № 1 «Веселка» переїхав до мальовничого куточка в центрі Роздільної на провулок Спортивний, 4.

В 2004 році був проведений капітальний ремонт дошкільного навчального закладу, невелика реконструкція деяких приміщень та територій.

На цей час працює 6 груп, з них 1 – раннього віку і 5 – дошкільного віку – це малюки з 2 до 6 років. Навчання та виховання здійснюється українською мовою.

Під керівництвом Кірчевської С.М. працює 42 працівника, з яких 16 педагогів: музичний керівник – Коробко О.М.; інструктор з фізичного виховання – Полтавець К.О.; вихователі – Чорна Н.В., Гетьман М.В., Чабану О.О., Мартинюк І.П., Пустомельник О.В., Бурдейна О.В., Потієнко О.О., Полукошна Н.В., Рукавишникова О.М., Бірзул Т.К., Ворсіна М.А. – це творчі на таланти, закохані в свою справу працівники, які своєю невтомною працею, досвідом, мудрістю створюють всі умови для розвитку і виховання дітей.

Всю свою діяльність дошкільний навчальний заклад спрямовує на реалізацію принципу особистісно-орієнтовного виховання та навчання, зміцнення та збереження психічного та фізичного здоров’я дітей шляхом обрання еколого-природничого напрямку установи.

Обираючи напрямок роботи в ДНЗ № 1 «Веселка», перш за все спирались на свої можливості та природні умови. А ще відчули співзвучність наших задумів з педагогікою В.О. Сухомлинського. За його порадами спрямовуємо роботу на те, щоб діти з перших днів перебування в дошкільному закладі вчились розуміти і бачити красу навколишнього світу, рідної природи, свого краю, усвідомлювати моральний сенс між людських взаємин та уміння бачити себе частинкою Природи, пам’ятаючи, що «… музика природи – це джерело, з якого людина черпає енергію…». Це доводить і територія закладу, бо для дітей – є справжнім розвивальним середовищем, оазисом дитячого здоров’я, натхнення в праці, веселої посмішки, радісного сміху і щасливого дитинства.

З 2012 по 2014 роки вихованці дошкільного закладу  стають лауреатами  міського фестивалю-конкурсу дитячої творчості «З долоньки в долоньку» у  різних номінаціях номінаціях, а також лауреатами обласного конкурсу «Сузір’я талановитих дошкільнят» у м. Одеса. • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS
 • Highslide JS