Фізична культура і спорт


Заклади фізичної культури та спорту в м. Роздільна

Міжгосподарський фізкультурно-спортивний клуб «Здоров’я»

м. Роздільна,  вул. Привокзальна, 14

Директор Зімін Володимир Миколайович

Контакти т.3-28-95

 

КЗСВТГРР «Стадіон «Спартак»

м. Роздільна, пров. Спортивний, 2

Директор- Заєць Валерій Сергійович

Утворено 26.12.2008р

 

 

Дитячо-юнацька спортивна школа

м. Роздільна вул. Привокзальна, 14

Директор Замітайло Володимир Макарович

Контакти т.3-17-26 

Секції:

Волейбол

Дзюдо

Футбол

Гандбол

Легка атлетика

 

Шкульова Ганна Іванівна

Горобій Вікторія Володимирівна

Трехманенко Ігор Валерійович

Черни Олена Миколаївна

Делі Михайло Іванович

 

Школа відкрита 1 лютого 1976 року. Директором школи був призначений Замітайло Володимир Макарович – Відмінник народної освіти України, нагороджений подякою Президента України, і який працює по теперішній час.

На відділення гандболу і класичної боротьби було зараховано 100 учнів. Тренером-викладачем з гандболу призначений Петрига Анатолій Петрович, тренером-викладачем з класичної боротьби – Коваленко Михайло Миколайович.

Спортивна школа  являється закладом додаткової  освіти,  яка забезпечує розвиток здібностей вихованців, створює  необхідні  умови для гармонійного  виховання, фізичного розвитку , повноцінного  оздоровлення, змістовного  відпочинку  і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок оздоровчого  способу життя, підготовки спортивного резерву  для збірних команд області і  України.

В Роздільнянській дитячо-юнацькій спортивній школі працювало  14 тренерів-викладачів,  13 чол. мають вищу освіту, 1 чол. вчиться заочно.    З них мають: 10 чол. – II категорію, 3 чол. – Майстри Спорту СРСР та України.

З часу відкриття спортивної школи педагогічний колектив 20 разів посідав призові місця в Обласному огляду-конкурсі на кращу організацію спортивної роботи серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл  системи освіти. По підсумкам 2012 року школа посіла призове друге місце.

Команди ДЮСШ з ігрових видів спорту 98 раз ставали переможцями а призерами обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних змагань. Більш ніж в 100 містах України колишнього СРСР і Європи юні спортсмени школи брали участь не тільки в змаганнях але й ознайомились з пам’ятними місцями тих міст де вони побували.

Вихованцями школи завойовано більш 100 кубків.

1 лютого 2013 р. школі виповнилось 37 років.

 За цей період в школі підготовлено:

-

майстрів спорту

-

10 чол.

-

КМС

-

59 чол.

-

1 дорослий розряд

-

377 чол.

-

масових розрядів

-

6294 чол.

-

чемпіонів та призерів області

-

1055 чол.

-

чемпіонів та призерів України

-

80 чол.

-

чемпіонів та призерів СРСР

-

5 чол.

-

учасників Європейських змагань

-

4 чол.

Вихованці ДЮСШ виступали за команди майстрів спорту м. Києва, Одеси, Бровари, Львова, Южне, Москви, Санкт-Петербурга, Греції, Угорщини, Туреччини. 

Щорічно на базі ДЮСШ проводяться більш як 30 змагань з різних видів спорту, в яких беруть участь біля 3 тисяч учасників.

Багато років школа працювала в пристосованому приміщенні Будинку Піонерів. У 1977 році з ініціативи голови Роздільнянського райвиконкому Шпаковського М.Ф., директора ДЮСШ Замітайло В.М. та начальника ВКБ райвиконкому Котової Л.Д. був підготовлений кошторис на будівництво спортивної школи. У 1989 р. було розпочато будівництво спортивного комплексу. Замовник будівництва – районний відділ освіти (завідуючий Близнюк А.Д.). Підрядник – Роздільнянський Міжколгоспбуд (начальник Великий В.М.). У 1994 р. через відсутність коштів, будівництво спорткомплексу було призупинено. А в 1997 р. за допомогою Губернатора Одеської області, Президента Федерації Гандболу – Гриневецького С.Р. і голови райдержадміністрації Мірошникова А.М. було відновлено будівництво Спорткомплексу ДЮСШ.

5 січня 1998 р. було завершено будівництво школи з двома залами 36 х 18м та 36 х 12м; з чотирма роздягальнями, душовими, тренажерною кімнатою та іншими підсобними приміщеннями.

Школа має філіали у Кам`янській, Степанівській, Виноградарській, Лиманській №1, Болгарській загальноосвітніх школах.

У 2012-2013 навчальному році в Роздільнянській ДЮСШ займалось в 31 групах 482 учня, з них 216 – в сільській місцевості, та 266  у місці.

У спортивній школі функціонувало 5 видів спорту: волейбол, гандбол, дзюдо, легка атлетика та футбол (але в 2013 році відкрито  такі види спорту, як регбі – з 1 квітня 2013 року  та   настільний теніс з 7 травня 2013 року. З 1 вересня планують відкриття відділення баскетболу.

Щорічно 1 лютого в школі проводиться велике спортивне свято, на якому підводяться підсумки роботи всього колективу школи за минулий рік.

Розроблено  Положення про огляд-конкурс на кращу постановку спортивно-масової та виховної роботи у відділеннях ДЮСШ.

Три кращих тренери-викладачі школи нагороджуються грамотами  та премією. Визначаються також 10 кращих спортсменів школи, які також нагороджувались грамотами та цінними подарунками. Цінними подарунками нагороджуються кращі робітники техперсоналу.

На цьому святі ми проводимо різні змагання серед відділень (естафети, ігри, вікторини), переможці цих змагань нагороджуються призами.

Школа є центром методичної та виховної роботи в районі. На базі школи проводяться районні та обласні семінари, як для вчителів загальноосвітніх шкіл так і для працівників спортивних шкіл області.

За високі показники в роботі педагогічний колектив школи двічі нагороджувався почесними грамотами Міністерства освіти України, грамотами Обласного управління освіти, Комітетом з фізичного виховання та спорту, Міністерством освіти і науки України, Губернатором Одеської області, Районною державною адміністрацією, Районною радою та іншими нагородами. 

 

-

майстрів спорту

-

10 чол.

-

КМС

-

59 чол.

-

1 дорослий розряд

-

377 чол.

-

масових розрядів

-

6294 чол.

-

чемпіонів та призерів області

-

1055 чол.

-

чемпіонів та призерів України

-

80 чол.

-

чемпіонів та призерів СРСР

-

5 чол.

-

учасників Європейських змагань

-

4 чол.