Звіти депутатів Роздільнянської міської ради сьомого скликання за період з листопада 2016 року по листопад 2017 рок6

 

Звіт про виконану роботу

депутата Роздільнянської міської ради  VII  скликання Дмитренко Оксани Йосипівни                         від ВО « Батьківщина»

по виборчому  округу № 14  за 2016-2017 рр.

Шановні виборці!

               Вже добігає до кінця другий рік моєї депутатської діяльності. Якщо чесно, то цей рік був більш напружений, бо почався він для нас з проблемного опалювального сезону. Не хочу згадувати , але все , що ми пережили: ганебне ставлення  можновладців  району до людей,  ходіння їх по кабінетах, виклик фахівців по тепловим  лічильникам,  виклик телебачення, виклик комісії з області  привело нас до перемоги - ми заставили                      «Роздільнатеплокомуненерго» зробити правильні розрахунки за тепло та повернути людям зайве сплачені кошти. Тільки по цьому питанню мною було направлено  9 депутатських звернень. За моєю ініціативою була надана матеріальна допомога та компенсація мешканцям мого округу. Я дуже вдячна міській раді та депутатському корпусу за підтримку в вирішенні цього питання.

  Також за моєю ініціативою був заасфальтований проїзд від  вул. Європейська (між поліклінікою та двохповерхівкою)  до подвір’я  «старої» девятиповерхівки  та проведен « косметичний » ремонт входів  в підїзди будинків №№ 71,73  по вул. Молодіжна  .

   У подальшому робота на моєму окрузі  носила не тільки робочий , але і  приємний характер.

    На Новий 2017 рік до дітей мого округу з подарунками та розвагами завітали Дід Мороз зі Снігуронькою.

  8 березня я провела святковий  концерт для всіх  жінок  мого округу з живим співом, виступом маленьких артистів, з пригощанням та подарунками.

  Напередодні 1 вересня я провела конкурс краси « Міні - Міс 2017 », де участь приймали 8 дівчаток від 6 до 11 років. На це яскраве дійство зібралось багато людей не тільки з мого округу і це наштовхнуло мене до ідеї проведення міського конкурсу краси.

  На передодні дня міста,  за моєю  ініціативою,  був проведений перший міський конкурс краси « Міс Роздільна 2017 ». Сподіваюся, що  це стане початком гарної традиції в нашому місті. Я вдячна за організацію в рекордно короткі строки цього свята Шовкалюку В.О., Босюк О.Л., Ісаєву О.В., Петрову Д.В., Дурдуку О.В., а особливо вдячна Берш А.Є., Дубецькій О.Д. та їхньому дружньому колективу.

   Дуже приємно зазначити, що проблемне питання минулого року, яке полягало у встановленні безкоштовних газових лічильників в квартири, де газ використовується тільки для  приготування їжі  зрушилось з місця, і більше половини мешканців мого округу вже мають у своїх домівках ці лічильники. Вдячна  керівнику  Роздільнянського УЕГГ   Текменжи  І.М.,  Кушнерьову О.А. та працівникам цього підприємства.

  

 

Міська рада :

      Я, як депутат, постійно проводжу прийом виборців у міській раді з 9.00 до 12.00. по понеділкам. До мене звернулось  19  мешканців м. Роздільна та поступило 2 колективних звернення,  90 %  цих звернень вирішено позитивно. Хочу зазначити, що в цьому році побільшало звернень з інших виборчих округів.

     Наприклад, від мешканців по вул. Європейська,10,  надійшло звернення з декількома  проблемними питаннями, деякі я вирішила самостійно: у  їхньому подвірї  з’явились          2 скамейки, 4 лавки та стіл, але  інші питання осталися без вирішення, тому що  будинок не знаходиться на балансі міської ради,.

  Друге колективне звернення на  моє  ім’я   надійшло  від  мешканців по вул. Новоселів про встановлення ігрового дитячого майданчика. Це питання було вирішено. Я вдячна Петрову Д.В., який фінансову сторону взяв  на себе, а також мешканцям та активістам цієї вулиці за їх згуртованість, працю та гостинний прийом.

      Я продовжую працювати  головою постійної комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури і спорту. Було проведено  17 засідань комісій, розглянуто  144  заяви  жителів  м. Роздільна, виплачено  159 800  гривень матеріальної допомоги, для порівняння у минулому  році було  48 заяв. Особисто складено  48 актів обстеження матеріально-побутових умов мешканців міста. Не пропустила жодних  засідань  сесій міської ради та засідань  постійної комісії по соціальним питанням.

    У рамках моєї роботи було направлено  17  депутатських звернень  та розроблено          3 проекти рішень, які виносились на розгляд  сесій Роздільнянської міської ради.

     Благодійна діяльність :

Напередодні новорічних свят  20-ти  діткам  мого округу подарувала квитки на лазерне шоу.

-  Влітку 5-ти діткам подарувала  квитки до цирку.

-  Дитячий будинок «Теплий дім» отримав в подарунок  електричну  машинку  для стрижки волосся, 2 дитячих шестикутних столи,  а  з колегою по партії О.П. Гандибул подарували новий набір кухонних меблів.

- Дитячому   садочку  «Ромашка»  подарувала  40 книжок для розвитку дошкільнят : методичну   літературу, підручники для творчого розвитку, вірші , колядки , казки, загадки.

-  Бібліотеці  ЗОШ  № 4  подарувала дитячу  учбово-пізнавальну  літературу,  посібники по хенд мейду, казки - біля  50  штук.

-  Всім  учасницям  конкурсу  « Міні-Міс 2017 » подарувала грошові премії.

- .Всім учасникам та організаторам міського конкурсу краси «Міс Роздільна-2017»   подарувала 16 квитків на концерт співачки Олі  Полякової.

- Громадянину В.К. та громадянці Ю.П. надала  фінансову  допомогу  на лікування.

                                                                                    З повагою, ваш депутат Оксана Дмитренко

 

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата

Роздільнянської міської ради VІІ скликання (обраного від партії  «Наш край»)

 Ісаєва Олександра Валерійовича  за 2016- 2017 р.р.

      Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

    Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

    Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

  Постійно проводжу прийом громадян згідно графіку за адресою:                   м. Роздільна, вул.Муніципальна,17 (приміщення міської ради), так протягом звітного періоду звернулось 86 громадян ( без урахування особистого прийму громадян, як секретаря міської ради). За зверненнями громадян  проведено обстеження житлово-побутових умов та складено 38  відповідних депутатських актів з виїздом на місця. Найбільші питання, з якими зверталися громадяни – це виділення матеріальної допомоги – на лікування, вирішення соціально – побутових питань, а також проведення  робіт з облаштування доріг та тротуарів, освітлення вулиць, , розміщення дитячих майданчиків, водопостачання, питань благоустрою міста. Жодне з питань не було залишене без уваги, для їх вирішення я звертався до міського голови - Шовкалюка В.О., постійних комісій міської ради , виконавчого комітету, комунального підприємства - Кінаша Г.В.  Я дуже вдячний всім за співпрацю та порозуміння за вирішення порушених питань.

Невеликі приклади проведеної роботи :

встановлення нового дитячого ігрового майданчику напроти вокзалу;

розміщення спортивного майданчика у парку;

з метою проведення яскравих новорічних свят придбано штучну  новорічну ялинку та прикраси до неї;

будівництво тротуару по вул. Шевченка (від вул.Європейська до школи-гімназії №1);

виготовлення та розміщення додаткових автобусних зупинок по місту;

проведення святкових заходів у місті;

відвідування дітьми розважальних закладів у м.Одеса;

проведення робіт з благоустрою ( освітлення вулиць, озеленення, підрізка аварійних дерев, встановлення контейнерних  баків тощо);

заміна аварійних водопроводів, та поточні ремонти.

 

   Як секретар міської ради постійно приймаю участь у роботі постійних комісій міської ради. Систематично надаю допомогу головам комісій у підготовці висновків, рішень, протоколів постійних депутатських комісійв. Брав активну участь у розробці міських  програм та інших питаннях п з діяльністю. Протягом звітного періоду відвідав всі  пленарні та позачергові засідання сесії Роздільнянської міської ради сьомого скликання. 

     Я цілком і повністю підтримую діяльність міської ради та виконавчого комітету і вважаю що, нам не соромно дивитись в очі виборцям, адже  незважаючи на скромний бюджет, зроблено чимало для покращення благоустрою міста.  Роботи попереду ще багато, але разом ми все владнаємо.

    Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегувати право управління.

 

                                   З повагою,                                                             О.В.Ісаєв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

депутата Роздільнянської міської ради VII скликання від  партії «Відродження» Головко Ганни Мефодіївни про свою діяльність

з листопада 2016 р. по жовтень 2017 р.

 

Згідно з планом роботи Роздільнянської  міської ради сьомого скликання на 2017 рік та у відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» подаю даний звіт. 

Робота в раді

За звітний період відбулось 9 пленарних засідань міської ради, де було ухвалено   низку рішень, які стосуються життєдіяльності міста. Жодного засідання не пропустила, в усіх приймала участь в прийнятті рішень. Проведено 6 засідань постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, яку я очолюю, де були розглянуті та надані висновки по 11 питаннях.

Депутатська робота в окрузі

Приймала участь у зустрічах з  мешканцями багатоповерхівок по вулиці Георгія Кірпи 77,79,81  у зв’язку з високими витратами на оплату централізованого опалення та іншими питаннями сьогодення, які проводив міський голова Шовкалюк В.О. За згодою жителів, виконавчим комітетом міської ради було  прийнято рішення щодо переходу до індивідуального опалення квартир цих будинків . Побувала в  усіх відключених від централізованого опалення 52 квартирах. Мною складено 30 актів обстеження соціальних та матеріально-побутових умов проживання громадян, яким згідно з розробленим міською радою Порядком надання матеріальної допомоги жителям багатоквартирних будинків з централізованим опаленням, які переходять на індивідуальне опалення, потрібна була матеріальна підтримка для проведення даних робіт. Мешканці 28 квартир отримали від міської ради фінансову допомогу, а 12 з них ще й газовий котел. Здійснювала практичну допомогу  найбільш  нужденним в організації  робіт по проведенню індивідуального опалення.

До мене протягом року звернулось ще 8 громадян з проханням обстежити їхні соціальні та матеріально-побутові умови проживання для отримання матеріальної допомоги на лікування. Після обстеження  та складання відповідних актів, всі заявники отримали допомогу .

 

 

За підтримки міського голови Шовкалюка В.О., депутатів міської ради здійснено:

Реконструкцію водопровідної мережі по вул. Г.Кірпи від вул. Європейської до СТОВ «Роздільнянське» ;

Капітальний ремонт дороги з укладанням нового асфальту по вул. Г.Кірпи від вул. Європейської до СТОВ «Роздільнянське»;

Капітальний ремонт тротуару по вул.. Г.Кірпи від ЗОШ №4 до пров. Марченко ;

Капітальний ремонт покрівлі будинку №77 по вул. Г.Кірпи;

Реконструкцію системи газопостачання житлових будинків 77,79,81 по вул.Г.Кірпи.

Першочергові завдання на найближчий період:

Капітальний ремонт освітлення частини  вул. Г.Кірпи;

Капітальний ремонт підїздних шляхів та прибудинкової території житлових будинків 77,79,81 по вул.. Г.Кірпи;

Поточний ремонт под’їздів  житлових будинків 77,79,81 по вул. Г.Кірпи;

 

Депутат Роздільнянської міської ради VII скликання                          Г.Головко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

про роботу депутата міської ради Панкратова Олександра Миколайовича

за 2016 - 2017 роки

                За 2017 рік мною, як головою постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики, було проведено 16 засідань, на яких було розглянуто 186 питань.

                Основними були питання формування та розгляду  міського бюджету Роздільнянської міської ради на 2017 рік,  Програми соціально-економічного та культурного розвитку  міста Роздільна на 2017-2021 роки , внесення змін та доповнень до  " Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Роздільна на 2016-2018 роки",  "Програми сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді  міста Роздільна на 2016-2018 роки" та багато інших програм. Крім того, розглядалися плани роботи Міської ради та її виконавчого комітету.

                Що стосується моєї роботи на виборчому окрузі та у взаємодії з головою міської ради було здійснено частково освітлення вулиці Тираспольська, відремонтовані та побудовані тротуари по вулиці Жовтнева (від вулиці Святого Інокентія до вулиці Толстого), по вулиці Затишна (від вулиці Пушкінська до провулку Затишний та від вулиці Пушкінська до вулиці Святого Інокентія) . Складено 4 акти щодо надання матеріальної  допомоги . 

 

                 Депутат міської ради                                                                                 О.М.Панкратов

               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт

депутата Роздільнянської міської ради, секретаря соціальної комісії,

Кукси Юрія Євгеновича за 2016-2017 роки

 

Аналізуючи свою депутатську діяльність, не можу сказати, що зумів зробити все заплановане, але велика кількість була зроблена:

Приймав участь практично на всіх пленарних засіданнях Міської ради.

Багато разів приймав участь у розгляді та вирішенні складних сімейно-побутових проблем мешканців міста.

Направляв депутатські звернення до різного рівня органів виконавчої влади.

При підтримці Міської ради та небайдужих мешканців міста займався благоустроєм та підсипкою піском вуличного волейбольного майданчика по вулиці Кишинівська.

Завдяки соціальній комісії членом якої я є та Міської ради, було розпочато будівництво майданчика з пляжного волейболу, у центрі міста.

Також завдяки соціальній комісії було розглянуто та надано допомогу на лікування багатьом потребуючим мешканцям міста.

Завдяки комісії членом якої я є було розглянуто багато питань та надана матеріальна допомога мешканцям міста на проведення індивідуального опалення.

До кінця цього року є плани зробити ще багато добрих справ.

Піаром не займався, проявляв повагу до громадян міста, в той час дуже жорстко ставився до порушників громадського порядку, та правил благоустрою. Був і залишаюсь відкритим перед громадою.

      

        Всім бажаю успіху та здоровя.

З повагою, депутат міської ради VII скликання.                                Кукса Ю.Є.

 

 

 

Звіт

про проведену роботу депутата Роздільнянської міської ради

Топтунової Н.В.

Я, є депутатом вул. В.Самойлова, Нахімова, Міліцейська м. Роздільна. За поточний рік не пропустила жодного засідання сесії міської ради і засідань соціальної комісії, членом якої я є. Мною на протязі поточного року обстежено 56 умов проживання мешканців нашого міста для одержання матеріальної допомоги на лікування. Також я є членом комісії на одержання матеріальної допомоги мешканців нашого міста на придбання газових котлів на опалення і допомоги на встановлення індивідуального опалення. Жодного засідання всіх комісій я не пропустила. Мною написано 6 депутатських звернень на ім’я голови Роздільнянської міської ради. В поточному році за моїм депутатським зверненням прокладений новий водопровід по вул. В.Самойлова (від вул. 1-го травня до вул. Я. Мудрого), проведений на цьому відрізку капітальний ремонт дороги з нанесенням твердого покриття. Проведені роботи по освітленню по всій вул. В.Самойлова.

За моїм депутатським зверненням міська рада встановила дитячий майданчик по вул. Нахімова,  обладнаний дитячою гіркою, качелями, лавкою. На протязі року веду прийом громадян в офісі опозиційного блоку по понеділках з 14:00 год. до 16:00год.

З метою покращення спортивної інфраструктури міста ініціативною групою членів постійної комісії Дмитренко О.Й., Топтуновою Н.В., Куксою Ю.Є. було запропоновано будівництво професійного спортивного майданчика з пляжного волейболу в зоні зелених насаджень біля ДЮСШ. Наявність вищевказаного майданчика надасть можливість проведення районних та обласних змагань на території міста та залучення всіх вікових категорій містян до занять спортом. В даний час ведуться роботи по обладнанню цього майданчика.

На 2018 рік мною на ім’я голови Роздільнянської міської ради написано звернення, в якому необхідно виконати наступне:

Провести новий водопровід по вул. Нахімова (від вул. 1-го травня до вул. Я.Мудрого).

Провести освітлення вул. Нахімова, вул. Міліцейська.

Провести капітальний ремонт дороги по вул. Нахімова (з вул. 1-го Травня до вул. Я. Мудрого) з нанесенням твердого покриття.

Поновити тротуар по вул. 1-го Травня (з вул. Запрудна до вул. Нахімова).

Провести поточний ремонт автобусних зупинок по вул. 1-го травня (кут вул. В.Самойлова, вул. Міліцейська).

Дитячий майданчик по вул. Нахімова обладнати дитячим ігровим будиночком, провести до нього освітлення.

                                      Депутат Роздільнянської міської ради Топтунова Н.В.

 

Звіт

про роботу депутата міської ради VІІ скликання від ВО «Батьківщина»

Каракуліна Михайла Яковича

за 2016 - 2017 роки

 

Згідно з планом роботи Роздільнянської  міської ради сьомого скликання на 2017 рік та у відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» подаю даний звіт.    

За звітний період відбулось 9 пленарних засідань міської ради, де було ухвалено   низку рішень, які стосуються життєдіяльності міста. На всіх я був присутній і приймав активну участь.

Розгляду пленарних засідань передували засідання постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики, в якій я є заступником голови.

За 2017 рік було проведено 16 засідань, на яких було розглянуто 186 питань.

            Питання, які розглядалися, дуже важливі й необхідні, тому потребували детального та зваженого вивчення для подальшого ухвалення.               

Основними були питання формування, розгляду та затвердження  міського бюджету Роздільнянської міської ради на 2017 рік,  прийняття Програми соціально-економічного та культурного розвитку  міста Роздільна на 2017-2021 роки , внесення змін та доповнень до   Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Роздільна на 2016-2018 роки,  Програми сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді  міста Роздільна на 2016-2018 роки та інших міських програм. Крім того, розглядалися плани роботи Міської ради та її виконавчого комітету.

Робота в інших комісіях:

            Я є членом комісії з відбору осіб по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого учасника АТО, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

            За моєю участю було проведено 8 засідань комісії, з них 3 жеребкування по розподілу земельних ділянок; розглянуто 49 заяв про включення до єдиного реєстру учасників АТО, які потребують виділення земельних ділянок. Між учасниками АТО було розподілено 46 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території м. Роздільна.

                Крім цього, я являюсь заступником голови комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою оцінки та передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Роздільна. За звітний період відбулося 2 засідання, на яких розглянуто 7 заяв.

            Робота з виборцями:

            Протягом звітного періоду моєї депутатської діяльності я постійно зустрічаюсь з мешканцями міста, які звертаються зі своїми проблемами та побажаннями. Більшість звернень стосуються ремонту вуличного покриття, будівництва та ремонту тротуарів, часткового ремонту ділянок водопровідної мережі до приватних садиб, впорядкування стихійних сміттєзвалищ та вивозу ТПВ, тощо.

            У спільній взаємодії з міським головою було здійснено освітлення вулиці Московської, за що велика подяка від її мешканців.

            Хочу подякувати керівництву міської ради  - міському голові, секретарю міської ради, заступникам міського голови за своєчасне реагування на гострі проблеми життєдіяльності нашого міста та його мешканців.

            Зважаючи на позитивні результати, я повністю підтримую діяльність міської ради та виконавчого комітету, яка направлена на захист інтересу виборців.

 З повагою

Депутат міської ради                                                                                 М.Я. Каракулін

 

Звіт депутата міської ради Свадковського Г.В.

з жовтня 2016 р. по жовтень 2017 р.

 

         Як депутат міської ради приймав участь в усіх засіданнях міської ради окрім одного. Приймав активну участь в обговорені питань, які розглядались на засіданнях та вносив свої пропозиції по вирішенню окремих питань. В складі комісії з регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, брав активну участь в розгляді питань, які виносились, для приймання рішень. Проводив збори мешканців багатоповерхівок (вул. Г. Кірпи) для визначення пільгової категорії, які потребують встановлення опалювальних котлів та матеріальної допомоги від міської ради, в зв'язку з переходом на індивідуальне опалення.

         Особисто приймав участь в встановленні дитячого майданчика біля будинку № 81 по вул. Г. Кірпи. Щорічно до міської ради надаю пропозиції, щодо покращення благоустрою міста. Так проведено капітальний ремонт тротуарів по вул. Г. Кірпи від вул.. Європейської до вул. Свято-Миколаївської та по вул. 40 років Перемоги.  Вніс  пропозицію, щодо надання допомоги Роздільнянської  міської амбулаторії сімейної медицини загальної практики.

 

 

 

Депутат міської ради                                                  Свадковський Г.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт 
депутата Роздільнянської міської ради
Алієва Г.Т.


           
Виборчий округ №4 дуже не проста дільниця. Це люди з різними потребами, різними інтересами і баченням розвитку міста. Але є спільна риса у всіх: кожному з жителів мого округу хочеться бачити своє місто, свою вулицю, свій двір затишними й охайними.

      Тому моя діяльність як депутата Роздільнянської міської ради була спрямована на захист інтересів громадян, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень. Я активно сприяв вирішенню проблемних питань своїх виборців, яких більше всього турбує питання  благоустрою.

     Так на території округу за моєю ініціативою було проведено наступні роботи:

будівництво тротуару біля залізничного переходу;

капітальний ремонт дороги по вул.Затишна;

поточні ремонти доріг по вулицям: Св. Інокентія та Чорноморського козацтва.

         Протягом звітного періоду встановлювались вуличні ліхтарі та проводилась заміна лампочок.

         Брав активну участь у сесійних засіданнях міської ради, з 12 засідань відвідав 11 (одне засідання було пропущено через хворобу).
Проводив активну діяльність в постійній комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології, транспорту. Ретельно вивчав усі питання, які розглядалися на комісії. Складено 8 актів обстеження  житлово-побутових умов мешкання громадян.     

         Мною було запропоновано придбання додаткового сміттєвоза для КП «Роздільнянський міський водоканал», що значно покращило ситуацію з вивезенням твердих побутових відходів.  Активно брав участь у міських толоках по благоустрою міста.

         Взагалі, створення комфортних умов проживання – наша спільна турбота і кожен депутат дбає не тільки про свій округ, а й про все місто.

 

З повагою,                                                                                              Алієв Г.Т.

 

 

 

Звіт

 про виконання депутатських повноважень

депутата Роздільнянської  міської ради VIІ скликання  

Букреєва Олександра Івановича

 

         Згідно плану роботи Роздільнянської  міської ради сьомого скликання на 2017 рік та у відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» подаю звіт депутата   ради. Я ,депутат    виборчого округу №25, що включає в себе вулиці: Горіхова, Степова, Гоголя, Лисенка, пров.Лисенка. За звітний період мною проводилися зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких  вивчав громадську думку щодо того чи іншого питання життя мікрорайону. Також проводилася робота зі зверненнями громадян на особистому прийомі в приміщенні міської ради що суботи де висловлювалось багато різних думок та зауважень від мешканців і, як правило, знаходився оптимальний шлях їх розв’язання.

       Протягом звітного періоду відбулося  12 сесійних засідань міської ради , в 11  взяв участь. Я є головою  постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва. За звітний період відбулося 5 засідань де розглядались найважливіші питання розвитку інфраструктури міста. Так за моєю ініціативою та за підтримки комісії зроблено наступне: проведений поточний ремонт дороги по вул. Горіхова, капітальний ремонт освітлення по вул.Гоголя, реконструкція водопровідної мережі по вул.Горіхова від вул.Садова до вул.Лисенка, придбано 4 автобусні зупинки, а також придбання додаткових баків для сміття та інше.

        Головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності є – здоровий глузд та людяність, щоб не було соромно перед виборцями.

 

З повагою                                    

Ваш депутат                                                            Букрєев О.І.

 

 

 

З В І Т

депутата Роздільнянської міської ради

Соловйова Олександра Вікторовича

за 2017 рік

Соловйов Олександр Вікторович - член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку.

За період 2017 року провів 32 прийоми громадян в приміщенні Роздільнянської міської ради з яких виїзних було 21. Також щоденно виборці мали змогу звернутись до мене з актуальними питаннями та проблемами, які їх непокоять. В 2017 році надійшло 15 письмових звернень від мешканців міста,  43 звернення в усній формі. Було складено біля 30 актів обстеження житлово-побутових умов проживання. Всі усні та письмові звернення були розглянуті.

         За період 2017 року скерував 3 депутатських звернення до державних органів виконавчої влади.

Підтримав вирішення таких питань:

Встановлення дитячих майданчиків в місті

Освітлення вулиць

Благоустрій (будівництво спортивних майданчиків)

Реконструкція тротуарів та доріг

Реконструкція водопроводів

Брав участь:

у сесіях Роздільнянської міської ради.

у засіданнях постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку.

у засіданнях  щодо вирішення та обговорення тих чи інших проблем міста Роздільна (зокрема, надання матеріальної допомоги на улаштування індивідуального опалення).

У своїй депутатській діяльності керуюся виключно Конституцією України та чинним законодавством.

З повагою                                                                            О.В. Соловйов

 

 

 

 

Звіт

депутата Роздільнянської міської ради VII скликання Швець Наталі Олексіївни

від ВО «Батьківщина» про виконану роботу за 2016-2017 роки

 

             Відповідно до Закону України ”Про статус депутатів місцевих рад”, з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотньої інформації, залучення громадян до розв’язання  проблем місцевого значення, надаю письмовий звіт про свою роботу.

            У своїй діяльності  керуюсь Конституцією України, ЗУ ”Про місцеве самоврядування”, ЗУ ”Про Статус депутатів місцевих рад”,  ЗУ ”Про звернення громадян”, Регламентом Роздільнянської  міської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів.

            За звітний період, а саме – з листопада 2016 по листопад 2017 року, відбулося        10 пленарних засідань Роздільнянської міської ради сьомого скликання, в 10 з яких я брала участь.

            Я  - секретар постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою. За звітний період було проведено 11 засідань комісії. Було розглянуто 365  питань, які були прийняті на сесії більшістю голосів. Була присутня на 10 з цих засідань.

            Крім цього, я є секретарем лічильної комісії, яка веде поіменний підрахунок голосів під час проведення сесійного засідання та складає протокол поіменного голосування.

            Як депутат, постійно проводжу прийом виборців по понеділках за адресою вул. Європейська, буд. 40 (другий поверх) з 9-00 до 12-00.  На особистому прийомі побувало 35 мешканців міста Роздільна, 26 звернень вирішено позитивно, 9 - переглянуті та тримаються на особистому контролі. Основні питання, які хвилюють людей – соціально побутові проблеми, а саме: якість доріг, комунальні послуги та багато інших. Багато з тих хто звертався мали проблеми з заповненням заяв та декларацій на отримання субсидії, тому всім була надана допомога в заповненні цих документів. 

            Маю намір продовжувати вирішення нагальних проблем в нашому місті  і сподіваюсь на подальшу співпрацю з громадою.

 

  З повагою, ваш депутат міської ради від ВО «Батьківщина»                   Швець Н.О.

 

 

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата

Роздільнянської міської ради VІІ скликання

 Поштаренка Віктора Вікторовича  за 2016- 2017 р.р.

 

      Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

    Свої депутатські повноваження здійснюю відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

    Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

  Постійно проводжу прийом громадян згідно графіку за адресою:                   м. Роздільна, вул. Муніципальна,17 (приміщення міської ради), так протягом звітного періоду звернулось 16 громадян.  За зверненнями громадян  проведено обстеження житлово-побутових умов та складено 16  відповідних депутатських актів з виїздом на місця. Найбільші питання, з якими зверталися громадяни – це виділення матеріальної допомоги  на лікування, вирішення соціально-побутових питань, проведення індивідуального опалення, а також проведення  робіт з облаштування доріг та тротуарів, освітлення вулиць, розміщення дитячих майданчиків, водопостачання, питань благоустрою міста. Жодне з питань не було залишене без уваги, для їх вирішення я звертався до міського голови - Шовкалюка В.О., постійних комісій міської ради, виконавчого комітету, комунального підприємства. Я дуже вдячний всім за співпрацю та порозуміння за вирішення порушених питань.

   Постійно приймаю участь у роботі постійної комісії міської ради по соціальним питанням. Брав активну участь у розробці міських  програм та інших питаннях, пов’язаних  з покладеними на мене дорученнями. Протягом звітного періоду відвідав практично всі  пленарні та позачергові засідання сесії Роздільнянської міської ради сьомого скликання. 

     Я цілком і повністю підтримую діяльність міської ради та виконавчого комітету і вважаю - нам не соромно дивитись в очі виборцям, тому що зроблено чимало для покращення благоустрою міста.  Роботи попереду ще багато, але разом ми все владнаємо.

    Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує до вимогливого ставлення до себе, своєї роботи, адже депутати повинні захищати інтереси виборців, які їм делегували право управління.

З повагою                                                                                        Віктор Поштаренко

 

 

ЗВІТ

про роботу депутата Роздільнянської міської ради Скрипника С.Є. за 2017 рік

 

         Протягом 2017 року було проведено 12 засідань постійної комісії міської ради  з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою.    

                В результаті роботи постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, екології  та адміністративно-територіального устрою розглянуто 437 звернень від громадян міста та 53 листів від юридичних осіб, із них:

стосовно приватизації присадибних земельних ділянок – 163 звернення;

 розглянуто та затверджено 168 проектів землеустрою щодо відведення та технічних документацій;

про продаж земельних ділянок  - 6 заяв;

 27 звернень про відведеня земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд; 29 звернень про оформлення земельних ділянок для учасників АТО;

 22 звернення  щодо надання дозволів на складання проектів відведення для будівництва індивідуальних гаражів;

23 юридичним особам надано дозволи на розробку документацій із землеустрою для подальшого  надання земельних ділянок в оренду та постійне користування, в тому числі подовження договорів оренди;

 25 звернень поступило з метою уточнити рішення міської ради;

8 звернень щодо скасування рішень міської ради;

          Розглянувши всі ці звернення комісією були підготовленні та винесені на розгляд засідань сесії проекти рішень із зазначених та деяких інших питань. Прийняття відповідних рішень ради дало змогу не лише оформлювати громадянам  свої земельні ділянки а й сприяло збільшенню надходжень до місцевого бюджету а також вирішенню соціально побутових питань громадян.

             Комісією по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність протягом 2017 року проведено 6 засідань, розглянуто 18 заяв від учасників АТО про включення їх в реєстр для отримання земельних ділянок.

      Проведено жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед 46-ти учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції,  для подальшої передачі їм земельних ділянок безоплатно у власність.

 

Голова комісії                                                                                                          С.Є.Скрипник

 

 

 

 

 

 

 

ЗВІТ

( серпень-грудень 2017р.)

депутата Роздільнянської міської ради Ковальського В.О. члена постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики

За звітний період:

 брав участь у 7 сесіях Роздільнянської міської ради.

     Відвідав та працював на всіх засіданнях постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики.

Підготовлено та опрацьовано акти обстеження житлових умов громадян, які зверталися по допомогу.

    У своїй депутатській діяльності задіяв можливості, які надає статус помічника-консультанта депутатів Верховної ради України: голови комітету ВР з питань містобудування та ЖКГ Скуратовского С.І. та члена комітету з охорони здоров’я  Кириченка О.М., яким я є особисто. Це дозволило забезпечити безпосередній зв’язок  громадського активу з населенням, ініціативними групами, ефективно вирішувати питання, пов’язані  з життєво важливими проблемами громадян, що цього потребують. Задля цього залучалась посильна допомога фахівців високої категорії, зокрема лікарів.  А також надавалась посильна матеріальна допомога, допомога в організації лікування, забезпечення медикаментами соціально вразливим громадянам, юридичні консультації з широкого спектра питань.

     Проведено 7 прийомів громадян.

 

                                                                              

                                                                                                В.О. Ковальський

 

 

 

 

З  В  І  Т

про виконання депутатських повноважень депутата

Роздільнянської міської ради VІІ скликання

Кінаша Генадія Володимировича (обраного від партії

«Солідарність» Блок Петра Порошенка)

за 2016 – 2017 роки

          Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаю письмовий звіт про свою роботу.

          Свої депутатські повноваження мною на протязі звітного періоду здійснювались відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

          Однією з складових  здійснення моєї депутатської діяльності є і залишається моя робота з виборцями – жителями мого виборчого округу, а також з громадянами – жителями нашого міста - людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості, професійної та конфесійної належності, політичних та загальнолюдських вподобань.

 Метою цього спілкування є забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади та місцевого самоуправління щодо їх усунення.

Виконуючи свої депутатські повноваження за адресою: м. Роздільна. вул. Шевченка, 81, каб.№1 ,постійно проводжу прийом громадян, як  згідно графіку, так і в додатковий час.

  Так за звітний період до мене, як до депутата міськради (без урахування громадян, що звертались до мене, як до директора комунального підприємства «Роздільнянський міський водоканал»)  звернулось 229 громадян з різними питаннями, в тому числі і з питаннями, що не пов’язані з моїми професійними повноваженнями за місцем роботи.

За зверненнями громадян проводились обстеження житлово-побутових умов з виїздом на місця та складено 20 відповідних депутатських актів.

Найактуальніші питання, з якими зверталися громадяни це:

 -депутатська допомога в вирішенні соціально - побутових питань;

 -проведення робіт з ремонту та налагодження водопостачання;

 -допомога з  облаштування доріг та тротуарів, освітлення вулиць, розміщення дитячих майданчиків;

- значна частина звернень про допомогу в питаннях житлово – комунального господарства.

З метою вирішення цих питань, як депутат, я неодноразово звертався до міського голови, його заступників, членів виконкому, членів депутатських комісій та до відповідних посадових осіб установ і організацій міста.

     Жодне з питань не було залишене без уваги, однак головним пріоритетом моєї депутатської діяльності стала моя, в тому числі і депутатська,  робота щодо налагодження житлово – комунального господарства в місті, проведення роботи по забезпеченню, загалом відновленню, теплопостачання будинків по вул. Молодіжна,  міської поліклініки та СЄС, забезпечення стабільного водопостачання, допомога людям з благоустрою міста.

       Взагалі, постійно спілкуючись з виборцями, жителями нашого міста, іншими громадянами, знаючи про нагальні проблеми в місті, маючи бажання на покращення життя в нашому місті, постійно налаштовую себе та працівників КП «Роздільнянський міський водоканал», де я є керівником, на плідну роботу по вирішенню житлово-комунальних, суспільно – соціальних питань міста.

       Зокрема, з задоволенням хочу зазначити, що на теперішній час, дякуючи дієвій допомозі міського голови, його заступників, членів виконкому та і багатьох інших, нам вдалось перетворити Комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал» в дійсно дієве, ефективне багатопрофільне підприємство, здатне забезпечити потреби міста в житлово – комунальній сфері.

        Стабільна та ефективна робота КП «Роздільнянський міський водоканал» - мій головний здобуток як депутата міськради.

         Так, ще не все ідеально в питаннях водозабезпечення, водовідведення, теплозабезпечення, в інших основних напрямках моєї роботи. Але багато і досягнень, це і, завдяки проведеним плановим і позаплановим роботам, налагоджене безперебійне водопостачання, це і зведення до мінімуму наявність аварійних водогонів та каналізаційних мереж, це і вчасне сміттєвивезення, і багато чого  іншого, часом непомітного, та не менш необхідного для нормального життя міста.

         Стосовно суто депутатських обов’язків хочу доповісти, що протягом звітного періоду відвідав всі пленарні  та позачергові засідання Роздільнянської міської ради сьомого скликання, приймав участь в обговоренні всіх нагальних питань життєзабезпечення міста.

         Завжди дієво підтримую  діяльність міської ради та її виконавчого комітету  в спільному намаганні зробити наше місто кращим, безпечнішим та комфортнішим для життя.

          Переконаний,  що тільки справами, реальними результатами при стабільній плановій роботі, без «балаканини» та «авральних латань дірок» ми зможемо виконати наказ наших виборців з благоустрою міста та покращення життя людей.

Вважаю, що статус депутата міської ради зобов’язує мене до прикладення всіх можливих зусиль для захисту інтересів виборців.

З повагою,

 депутат міської ради  Генадій  Володимирович Кінаш