Звіти депутатів Роздільнянської міської ради сьомого скликання за 2017-2018 роки

Звіти  депутатів міської ради

Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про діяльність міської ради, отримання зворотної інформації, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, подаємо  письмові звіти  депутатів Роздільнянської міської ради VІІ скликання про виконання ними  своїх депутатських повноважень,  які здійснюються  відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності є робота з виборцями усіх категорій незалежно від віку та зайнятості, приналежності до тієї чи іншої партії або об’єднання, забезпечення своєчасного конструктивного реагування на звернення громадян, вивчення причин, які їх породжують, та внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади, організацій, установ з метою їх усунення.

Звітний період: листопад 2017року – листопад 2018 року.

Відбулося 12 пленарних засідань сесії міської ради.

 

ІСАЄВ 

Олександр Валерійович

(Політична партія «Наш край»)

 

Я депутат, який обирався не по конкретному виборчому округу, а обраний  першим за партійним списком. Одночасно я є секретар міської ради. Тому моя депутатська діяльність не обмежується конкретним округом. Я опікуюся питаннями і проблемами міста в цілому. Впродовж звітного періоду  постійно веду прийом громадян у приміщенні міської ради.

За зверненнями громадян  складено 7 актів обстеження житлово-побутових умов малозабезпечених сімей міста  та подано клопотання до Роздільнянського РЕМ щодо реструктуризації їхньої заборгованості за спожиту електроенергію. Проведено обстеження житлово-побутових умов та складено 31 акт з виїздом на місця.

Переважна більшість проблем, з якими зверталися громадяни, стосується виділення матеріальної допомоги на лікування, вирішення соціально-побутових питань, проведення  робіт з облаштування доріг та тротуарів, освітлення вулиць, розміщення дитячих майданчиків, питань водопостачання  і благоустрою міста. Жодне з них не залишилося без уваги. Для їх вирішення я звертався до міського голови В О.  Шовкалюка, постійних комісій міської ради, виконавчого комітету, директора комунального підприємства «Роздільнянський міський водоканал» Г.В. Кінаша. Особисто брав участь у складанні 86 актів на отримання субсидій через відсутність спеціаліста в управлінні соціального захисту населення РДА.

Разом з колегами займався облаштуванням та оздобленням  актової зали  міської ради та встановленням електронної системи поіменного голосування. Я є постійним учасником організації загальноміських заходів, зокрема  День звільнення Роздільної, День захисту дітей, День вишиванки, День Європи в Україні, День незалежності України, День міста та інших.

Під час складання міського бюджету на 2018 рік, мною були подані депутатські запити щодо освітлення прибудинкової території по провулку Спортивному, облаштування тротуару по вулиці Комунальній (ділянка між вулицями Шевченка і Європейській), освітлення вулиці Запрудна. За рахунок бюджетних коштів ці запити виконані.

Протягом звітного періоду відвідав усі  пленарні та позачергові засідання сесії Роздільнянської міської ради сьомого скликання. 

Я глибоко вдячний всім за співпрацю та порозуміння під час вирішення  питань, спрямованих на поліпшення добробуту людей та благоустрою міста.

Контактний телефон: 0501735283.

 

 

БУКРЕЄВ
Олександр Іванович

(Політична партія «Наш край»)

 

Територіальний виборчий округ №25: вулиці Горіхова, Степова, Гоголя, Лисенка, провулок Лисенка, 1439 км.

 

За звітний період я проводив зустрічі з виборцями в окрузі, під час яких вивчав громадську думку щодо того чи іншого питання життя мікрорайону. Також проводив роботу зі зверненнями громадян – щосереди вів прийоми  громадян у приміщенні ПП «Старт», під час яких мешканці мікрорайону висловлювали чимало  різних думок, зауважень та пропозицій, які в подальшому знаходили оптимальний шлях розв’язання. Особисто брав участь у складанні та підписанні актів на отримання субсидій.

Впродовж звітного періоду відбулося 12 сесійних засідань, в 11 я взяв участь. Як голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, екології, транспорту та підприємництва, під час формування міського бюджету розвитку мною в перелік об’єктів благоустрою були внесені конкретні об’єкти мікрорайону, що потребували поліпшення загального стану, ремонту, оновлення тощо.

Наразі проведено ремонт доріг: прогрейдеровані та підсипані вулиці Горіхова, Степова, Гоголя, зроблено ямковий ремонт по вулиці Лисенка. Серед об’єктів освітлення дві вулиці мого виборчого округу: вулиці Лисенка та Горіхова. Також важливим є питання забезпечення людей питною водою. З метою поліпшення водопостачання та якості питної води проведено реконструкцію водомереж по вулицях Садова та Горіхова.

До бюджету розвитку на наступний 2019 рік вже маю конкретні пропозиції щодо благоустрою, як у своєму виборчому окрузі, так і  в місті.

Контактний телефон: 050 6865751.

 

ПОШТАРЕНКО

Віктор Вікторович

(Політична партія «Наш край»)

 

Територіальний виборчий округ №26: вулиці  Лісова,  Громова, Радісна, Новоселів, Східна, Садова, провулок Гагарінський, гуртожиток ВАТ «ГППЗ "Роздільнянське"»

 

Важливою складовою депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, в основі якої тісний зв’язок з людьми, а саме: своєчасне та конструктивне реагування на звернення громадян, інформування відповідних органів влади (якщо в тому є потреба) та внесення своїх пропозицій з метою усунення проблем, викладених у зверненнях,   забезпечення якісних побутових послу тощо, адже сьогодні кожна людина потребує уваги, допомоги та підтримки.

Постійно веду прийоми громадян  у приміщенні міської ради  (вулиця Муніципальна, 17) відповідно до графіку (друга та четверта середа місяця з 12.00 до 15.00). Переважна більшість звернень  стосується виділення матеріальної допомоги на лікування, поліпшення побутових умов, водопостачання та благоустрою міста. Всі ці проблеми вирішити самотужки неможливо. Для їх розв’язання звертаюся до міської ради, особисто до  міського голови. Жодне з них не залишилося без уваги. За зверненнями громадян брав участь у складанні актів житлово-комунальних умов для отримання субсидій – понад 20 актів.

Опікуюся двома самотніми пенсіонерками, які потребують допомоги.

Цього року за моєї ініціативи та кошти міського бюджету розвитку зроблене освітлення на вулицях Громова та Новоселів. По маршруту рейсового автобусу №5 зроблена підсипка дороги, що дозволили подовжити маршрут. Поставлені додаткові баки-сміттєзбірники. Збудували нову дорогу  з  твердим  покриттям по вулиці Садова.

Як член постійної депутатської комісії з соціальних питань беру активну участь у розробці відповідних міських програм.  

Завершується 2018 рік, попереду планування бюджету розвитку на 2019 рік. Першочерговими заходами  на своєму виборчому окрузі вважаю освітлення вулиці Східної та продовження маршруту автобуса №5. Для продовження автобусного маршруту №5  потрібен ремонт проїжджої частини вулиці Новоселів.

Я цілком і повністю підтримую діяльність міської ради та виконавчого комітету, адже вона спрямована на поліпшення життя громади нашого міста.

Контактний телефон: 0662004744, 0973702276.

 

 

СОЛОВЙОВ

Олександр Вікторович

(Політична партія «БПП «Солідарність»)

 

Територіальний виборчий округ №26 – вулиці Лісова, Громова, Радісна, Новоселів, Східна, провулок Гагаринський, гуртожиток ВАТ ГППЗ "Роздільнянське".

Моя діяльність, як депутата Роздільнянської міської ради, спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад».  

Щочетверга веду прийом громадян у приміщенні Роздільнянської міської ради. Впродовж звітного періоду прийняв понад 80осіб.

Активно сприяю вирішенню проблемних питань своїх виборців: покращенню соціальної інфраструктури міста, всіляко намагаюся допомогти своїм виборцям у вирішення їх соціально-побутових питань.

Враховуючи численні заяви та звернення громадян, мною надіслано депутатські запити та звернення у відповідні установи, складено близько 40 актів обстеження житлово-побутових умов проживання. Всі звернення громадян були розглянуті по суті та надано відповідні консультації та рекомендації.

Беру активну участь у пленарних засіданнях Роздільнянської міської ради, а також її постійних комісій.

Як член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку ініціював прийняття звернень та рішень з питань розвитку житлово-комунального господарства, зокрема брав участь у реалізації міської Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Роздільна на 2016-2018 роки.

         Підтримав вирішення таких питань:

-  встановлення дитячих майданчиків в місті;

- освітлення вулиць;

-. благоустрій (будівництво спортивних майданчиків);

- реконструкція тротуарів та доріг;

- реконструкція та капітальний ремонт водопровідних мереж.

У своїй депутатській діяльності керуюсь виключно Конституцією України та чинним законодавством.

Контактний телефон: 0957612005.

 

КУКСА

Юрій Євгенович

(Політична партія «Відродження»)

 

Територіальний виборчий округ №7 – вулиці Південна, Кишинівська, провулки Зелений, Мирний, Роздільнянський.

Аналізуючи свою депутатську діяльність не можу сказати, що зумів зробити усе заплановане, разом  з тим, певна робота була зроблена. Одним із завдань депутата, на мою думку, є його участь у пленарних засіданнях сесій, де вирішуються усі питання життєдіяльності міста. Майже в усіх сесіях я брав активну участь. Як секретар постійної депутатської комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури і спорту, брав активну участь у засіданнях комісії.

Депутатська діяльність не обмежувалася участю в сесіях та засіданнях комісії. Веду прийом громадян, тісно співпрацюю з виборцями свого виборчого округу. Звернення громадян направляю до різного рівня органів виконавчої влади. Неодноразово брав участь у розгляді та вирішенні складних сімейно-побутових проблем мешканців міста.

За підтримки міської ради разом з мешканцями виборчого округу займався благоустроєм  дитячих майданчиків по вулиці Кишинівська, провулку  Мирний  та на перехресті вулиць Черняхівського і Малиновського.

За ініціативи комісії, членом якої я є, та кошти міського бюджету було завершено будівництво майданчика з пляжного волейболу.

Провів обстеження житлових умов та склав 12 актів на отримання   субсидії, грошової допомоги на лікування та поліпшення житлових умов.

За моєю пропозицією було зроблене освітлення по вулиці Південна та провулку Благовіщенський.

Вирішував питання з  організації  транспортного засобу для  поїздки дітей  міста на спортивні змагання. Брав участь в організації проведення свята, присвяченого Дню залізничника.

Підготував та подав  конкретні пропозиції до міського бюджету розвитку та міських програм на 2019 рік.

Контактний телефон: 0663388703.

 

ПАНКРАТОВ

Олександр Миколайович

(Політична партія «БПП «Солідарність»)

 

Територіальний виборчий округ №2 – вулиці Затишна 75, 75А, 77,79,81,83,85,88-125,126,128,130,132,134,136,138, 138А; Щаслива 55А-110; Жовтнева 61-108,109,111, 113; Тираспольська 32-58; провулки Артеменка, Затишний, Маяковського, Ювілейний, Поштовий.

 

Впродовж звітного періоду мною, як головою постійної депутатської комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики, було проведено 9 засідань комісії, на яких розглянуто 123 питання. Як депутат, я  взяв активну участь в 11 пленарних засіданнях сесій.

Серед найважливіших питання формування та розгляду бюджету Роздільнянської міської ради на 2018рік,  внесення змін та доповнень до  прийнятих Програм, зокрема, «Розвитку житлово-комунального  господарства та благоустрою міста Роздільна на 2016-2018 роки», «Сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді  міста                                                                                Роздільна на 2016-2018 роки», «Соціально-економічного та культурного розвитку міста Роздільна на 2017-2021 роки» та багато інших міських програм. Крім того, розглядалися плани роботи міської ради та її виконавчого комітету.

Щопонеділка з 10.00 до 11.00 проводив прийом громадян за адресою: вулиця Європейська, 115. Було складено 5 актів обстеження соціально-побутових умов. По двох –  надана матеріальна допомога з міського бюджету.

Щодо моєї роботи на виборчому окрузі та  взаємодії з головою міської ради маю наголосити, що співпраця дала свої позитивні плоди. За моєї ініціативи коштом міського бюджету заасфальтовано провулок Затишний.

Не байдужий до проблем малозабезпечених верств населення свого виборчого округу: матеріально підтримую церкву, надаю допомогу з підвезенням дров та з інших побутових питань.

Контактний телефон: 0677035420.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДМИТРЕНКО

Оксана Йосипівна

(Політична партія «ВО « Батьківщина»)

Територіальний виборчий округ №14 –вулиця Молодіжна ,  38А, 54, 58, 58Б, 60, 62, 64, 66, 68-73; провулкиВатутіна, Молодіжнийа.

 

       Вже третій рік в Роздільнянській міській раді я представляю інтереси громади міста.  Цей рік додав роботи, адже збільшилася кількість звернень  громадян.

                                              Робота на виборчій дільниці:

-         за моєї ініціативи та кошти міського бюджету проведений частковий ремонт дорожнього покриття прибудинкової території будинків 71, 73 по вулиці Молодіжна, відновлене вуличне освітлення та встановлена дитяча гірка;

-         31 грудня  на Новий 2018 рік  до маленьких та дорослих мешканців мого округу завітав Дід Мороз з подарунками;

-         8 березня жінки округу отримали вітальну листівку та букет мімоз;

-         проведена зустріч з мешканцями округу щодо обговорення проблемних питань та підготовки до опалювального сезону.

Міська рада

  Не пропустила жодних  засідань  сесій міської ради та засідань  постійних  комісій, на яких приймаю рішення тільки в інтересах мешканців міста та своїх виборців.

   Як депутат, щопонеділка проводжу прийом виборців у міській раді з 9.00 до 12.00 та щочетверга  в офісі  ВО «Батьківщина».  До мене звернулося  9   мешканців з мого округу,  21 звернення  від інших  мешканців міста та надійшло 8 колективних звернень. Позитивно було вирішено відповідно 9, 18, 6 звернень. Над іншими ще працюю.

     В межах депутатської  роботи було направлено  6  депутатських звернень, розроблений  1 проект рішення  та направлено 9 листів-звернень  до міської ради стосовно життєдіяльності нашого міста. Складено  з виїздом на місця  понад 20 актів обстеження соціально - побутових умов та актів фактичного проживання.

Брала участь у 5 засіданнях комісій по виділенню земельних ділянок для учасників АТО.

Займалась організацією та підготовкою  міського конкурсу краси «Красуня міста - 2018».

 Ініціювала встановлення візитівки  міста  до 155-річчя   Роздільної –   «ЯРоздільну».

Як голова  постійної комісії з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, підтримки культури і спорту провела 18 засідань, де було розглянуто  понад 120  заяв від  жителів  міста та керівників  ДНЗ, ДЮСШ, Школи Мистецтв, представників Роздільнянської  ЦРЛ та інших. 

Виділено та надано з міського бюджету 191 200  гривень матеріальної допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових проблем.  За ініціативи нашої комісії за кошти міського бюджету відбулось будівництво та відкриття спортивного майданчику з пляжного волейболу.

Провела 4 виїзні зустрічі  за зверненнями громадян міста.

Двічі брала  участь в акціях  по відновленню дороги в районі села Шеметове  та підтримувала блокаду дороги  в с. Кучурган.

Постійно використовую соціальні мережі для спілкування з населенням міста, району та  підвищую свій професійний рівень на форумах, семінарах та політичних школах.

Благодійна діяльність :

-  дитячий будинок «Теплий дім » отримав сантехніку  та дитячі  книжки;

- ДНЗ  «Ромашка» – лазерний проектор та 4 подарункові сертифікати  в «Ігроленд»;

-   ДНЗ «Веселка» – учасникам конкурсу вручила 7 подарункових сертифікатів в «Ігроленд»;

-  ДНЗ « Оленка»  – закупила будівельні матеріали для  відновлення ігрових майданчиків;

-  Школа - гімназія  № 1 – за неодноразові високі показники в навчанні вручила сертифікат на 1500 гривень учню 10-А класу О. С.;

-  ЗОШ № 2 – закупила будівельні матеріали для відновлення підлоги у  8-В класі, оплатила  встановлення нового металопластикового вікна у 3-Б класі;

-  ЗОШ № 3 –  подарувала нові меблі та вхідні двері в методичний кабінет;

-  ДЮСШ  – оплатила  транспорт для поїздки дитячої гандбольної команди на змагання в Чорноморськ та профінансувала  проведення двох обласних змагань з пляжного волейболу;

8 учасниць конкурсу «Красуня міста 2018» отримали подарункові сертифікати на розваги;

- оплатила  транспортні послуги для відпочинку  в Коблево 56 дітей з багатодітних родин;

-  оплатила відновлення паспорта особі з інвалідністю;

-  оплатила  будівельні матеріали для відновлення житлового будинку  інваліду  ІІ  групи  М.Т.

-  сім’ям  Ш.В. та  С. П. надала  фінансову  допомогу  на лікування.

Контактний телефон: 0667942422, 0671787058.

 

КАРАКУЛІН

Михайло Якович

(Політична партія «ВО « Батьківщина»)

 

Територіальний виборчий округ  №6 – вулиці Київська, Генерала Плієва, Лермонтова, провулки Київський, Лермонтова, Залізничний розсадник, Залізничний будинок, 1432 км.

 

 

За звітний період відбулось 12 пленарних засідань міської ради, де ухвалено   низку рішень, що стосуються життєдіяльності міста. На 10 я був присутній і брав активну участь.

Питання, що планувалися до розгляду на пленарних засіданнях ради, завчасно вивчалися і розглядалися на засіданнях постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики, в якій я є заступником голови комісії.

Впродовж звітного періоду  взяв участь в 9 засіданнях постійної комісії, де  було розглянуто 123 питання. Це важливі й необхідні питання для сталого розвитку нашого міста, вони потребували детального та зваженого вивчення для подальшого ухвалення.               

До прикладу, є питання формування, розгляду та затвердження  міського  бюджету Роздільнянської міської ради на 2018 рік,  внесення змін та доповнень до  діючих програм, зокрема «Програми розвитку житлово-комунального  господарства та благоустрою», «Програми сприяння соціально-культурному розвитку дітей та молоді  міста Роздільна»,  «Програми соціально-культурного розвитку громади міста Роздільна» та інших міських програм.  Крім того, розглядалися плани роботи міської ради та її виконавчого комітету.

Моя депутатська діяльність не обмежується роботою в постійній депутатській комісії.

Я є членом комісії з відбору осіб по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та членам сім’ї загиблого учасника АТО, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

         За моєю участю було проведено 6 засідань комісії, з них 3 жеребкування по розподілу земельних ділянок; розглянуто 11 заяв про включення до єдиного реєстру учасників АТО, які потребують виділення земельних ділянок. Між учасниками АТО розподілили земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на території міста Роздільна.

               Я є заступник голови комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою оцінки та передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Роздільна. За звітний період відбулося 3 засідання, на яких розглядались заяви громадян.

         Щодо роботи з виборцями. Протягом звітного періоду моєї депутатської діяльності я постійно зустрічаюсь з мешканцями міста, які звертаються зі своїми проблемами та побажаннями. Більшість звернень стосуються благоустрою міста, соціально-побутових питань (мною складено 3 акти обстеження житлово-побутових умов громадян).

         На всі звернення мої виборці отримували необхідні роз’яснення і відповіді, а також відповідні реагування з боку керівництва міської ради на гострі проблеми.

         Я й надалі буду працювати на захист інтересів мешканців нашої громади, ініціювати та всіляко підтримувати позитивні починання для розвитку й процвітання нашого міста.

Контактний телефон: 0992727615.

ГАНДИБУЛ

Олександр Петрович

(Політична партія  «ВО « Батьківщина»)

 

Територіальний виборчий округ №18 – вулиціШевченка, Московська, провулкиШевченка, Тихий, Московський.

 

За час депутатської діяльності чимало зробив для покращення життя свого виборчого округу.

На прохання місцевих жителів ініціював у міській раді та добився  будівництва тротуару по вулиці Шевченка (в межах вулиць Молодіжна та 1 Травня). Між  вулицями Шевченка та Джерельна встановлені сміттєві баки з металевою огорожею, заасфальтований провулок Московський та зроблений ямковий ремонт вулиці Московська та Шевченка. За особистий рахунок зробив ямковий ремонт від вулиці Московська.

В міській раді є членом постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, неодноразово здійснював виїзні комісії по вулицях міста. Складено з виїздом на місце понад 20 актів обстеження соціально-побутових умов та актів фактичного проживання.

Я є активним борцем за покращення життя жителів міста та району. Входжу в ініціативну групу по боротьбі за ремонти доріг Роздільнянського району (с.Шеметове, с.Кучурган, м.Роздільна). Разом з іншими активістами району чергував вдень та вночі на акціях перекриття доріг(з вимогою щодо ремонту автошляхів). Допомагав харчами та фінансами. Брав участь в акціях по зниженню ціни на пальне, а також в  акціях по зниженню ціни на газ.

Також брав участь в акції про доступне розмитнення автомобілів на європейських номерах.

Без моєї уваги та допомоги не залишились вихованці «Теплого дому» та люди похилого віку Роздільнянського територіального центу.

Моя мета, як депутата та свідомого громадянина, - розвиток та розбудова нашого міста Роздільна та покращення життя нашої громади.

Контактний телефон: 0952060295.

 

ШВЕЦЬ

Наталя Олексіївна

(Політична партія  «ВО «Батьківщина»)

 

За звітний період відбулося 12 пленарних засідань Роздільнянської міської ради сьомого скликання, в роботі  яких я взяла участь.

 Я  - секретар постійної депутатської комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою. За звітний період була присутня на 11засіданнях комісії з 12 проведених, де розглянуто 332  питання. 327 питань були прийняті на сесії більшістю голосів,  п’ять – знаходяться на контролі.

 Як депутат, щовівторка проводжу прийом виборців за адресою: вулиця Європейська, буд. 28А, з 9.00 до 12.00.  На особистому прийомі побувало 58 мешканців міста Роздільна, 49 звернень вирішено позитивно, 9 переглянуті та тримаються на особистому контролі. Соціально-побутові проблеми, а саме, якість доріг, комунальні послуги є головними питаннями, що турбують людей. Чимало з тих, хто звертався, мали проблеми з заповненням заяв та декларацій на отримання субсидії, тому всім була надана допомога в заповненні цих документів.

 Мною та ще трьома депутатами від ВО «Батьківщина» був розроблений  проект рішення Про підтримку Звернення депутатів Роздільнянської міської ради  до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабміну про підвищення ціни на газ для населення. На превеликий жаль, це рішення не було прийняте більшістю депутатів. Тарифи всіх влаштовують.

 Маю намір продовжувати вирішення нагальних проблем у нашому місті  і сподіваюся на подальшу співпрацю з громадою.

 Контактний телефон: 0957775936, 0984947157.

 

СВАДКОВСЬКИЙ

Григорій Володимирович

(Аграрна партія України)

Територіальний виборчий округ  №11: вулиці Вишнева,  Кирпи, 77,79,81, Свято-Миколаївська, провулок Сергія Марченка.

Впродовж звітного періоду , як депутат міської ради, ябрав участь в усіх пленарних засіданнях сесій міської ради, окрім  одного. Брав активну участь в обговорені питань, які розглядались на засіданнях комісій, сесій та вносив свої пропозиції щодо окремих питань. У складі постійної депутатської комісії з регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності, брав активну участь в розгляді питань, які виносились на розгляд постійної комісії.

На виборчому окрузі проводив збори мешканців багатоповерхівок (вул. Г. Кирпи) для визначення пільгової категорії громадян, які потребують встановлення опалювальних котлів та матеріальної допомоги від міської ради, в зв'язку з переходом на індивідуальне опалення. Проводив особистий прийом виборців з питань підготовки  документів на призначення субсидії на енергоносії та комунальні послуги.

         Особисто брав  участь у  встановленні дитячого майданчика біля будинку № 81 по вулиці Г. Кирпи. Щорічно до міської ради надаю пропозиції щодо покращення благоустрою міста. За моєї пропозиції проведено капітальний ремонт тротуарів по вул. Г. Кирпи (від вулиці Європейської до вул. Свято-Миколаївської), по вулицях 40 років Перемоги, Європейській та Муніципальній, встановлене вуличне освітлення вулиці Г.Кирпи від вулиці Європейська до вулиці Свято-Миколаївська.

На моє особисте звернення надана матеріальна допомога  Роздільнянській  міській амбулаторії сімейної медицини загальної практики.

Контактний телефон: 0990414456.

 

ТОПТУНОВА

 Наталія Василівна

(Політична партія «Опозиційний блок»)

Територіальний виборчий округ  №20: вулиці Самойлова, 1-75,77,81,

Нахимова, Міліцейська

 

За звітний період я один раз тільки пропустила засідання сесії міської ради і засідання постійної депутатської комісії з соціальних питань, членом якої я є. Також була членом комісії на одержання матеріальної допомоги мешканців нашого міста на придбання газових котлів на опалення і допомоги на встановлення індивідуального опалення. Жодного засідання  комісійя не пропустила. Мною обстежено умов проживання за цей період на одержання матеріальної допомоги на лікування – 78.

Веду прийом мешканців міста щопонеділка  в партійному  офісі ПП «Опозиційній блок» по вулиці  Європейська. Мною підготовлено 12 звернень на ім’я голови Роздільнянської міської ради.

За моїми депутатськими зверненнями зроблене наступне:

-         проведені роботи по освітленню вулиць Нахимова, Міліцейська;

-         прокладено новий водопровід по вулиці  Нахимова (між  вулицями 1-го Травня  та Я. Мудрого);

-         на найпроблемніших відрізках дорожнього покриття вулиці Нахимова (в межах  вулиць 1-го Травня та Я. Мудрого) зроблено капітальний ремонт з нанесенням твердого покриття;

-         прокладений новий тротуар по вулиці 1-го Травня (в межах вулиць  Запрудна та Нахимова);

-         за моїм зверненням за кошти міської ради встановлений дитячий майданчик по вулиці Нахимова (дитяча гірка, гойдалки, дві лавки, дитячий будиночок;)

-         з метою поліпшення спортивної інфраструктури міста, ініціативною групою соціальної комісії, членом якої я є, торік було запропоновано будівництво професійного спортивного майданчика з пляжного волейболу, в поточному році будівництво завершене.

На 2019 рік на ім’я голови Роздільнянської міської ради мною подані конкретні пропозиції заходів щодо благоустрою виборчого округу.

Контактний телефон: 0951840423.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СКРИПНИК

Сергій Євгенович

(Аграрна партія України)

         Протягом 2018 року було проведено 10 засідань постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, будівництва та адміністративно-територіального устрою. В результаті роботи постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, екології  та адміністративно-територіального устрою розглянуто 466 звернень від громадян міста та листів від юридичних осіб, із них:

-                     стосовно приватизації присадибних земельних ділянок – 144 звернення;

-                      розглянуто та затверджено 178 проектів землеустрою щодо відведення та технічних документацій;

-                     про продаж земельних ділянок  - 6 заяв;

-                      74 звернення про відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та для будівництва індивідуальних гаражів;

-                     24 юридичним особам надано дозволи на розробку документацій із землеустрою для подальшого  надання земельних ділянок в оренду та постійне користування, в тому числі, подовження договорів оренди;

-                      35 звернень поступило з метою уточнити рішення міської ради;

-                     5 звернень щодо скасування рішень міської ради.

Розглянувши звернення, комісією були підготовленні та винесені на розгляд засідань сесії проекти рішень із зазначених та деяких інших питань. Прийняття відповідних рішень ради дало змогу не лише оформлювати громадянам  свої земельні ділянки, а сприяло збільшенню надходжень до місцевого бюджету, а також вирішенню соціально-побутових питань громадян.

Комісією по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції,  для передачі земельних ділянок безоплатно у власність протягом 2018 року проведено 8 засідань, розглянуто 11 заяв від учасників АТО про включення їх в реєстр для отримання земельних ділянок.

      Проведено жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед 11-ти учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції,  для подальшої передачі їм земельних ділянок безоплатно у власність.

Контактний телефон: 0503333184.

 

 ГОЛОВКО

Ганна Мефодіївна

(Політична партія «Відродження»)

 

Впродовж звітного періоду відбулося 12 пленарних засідань сесій міської ради, в роботі яких я взяла участь. Як голова постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та гласності провела 7 засідань постійної комісії. У зв’язку із змінами та новими законами, нашою комісією своєчасно неодноразово вносились на розгляд міської ради доповнення до Регламенту міської ради, які депутатами були ухвалені. На засіданнях комісії обговорювались проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік, вносились пропозиції щодо подальшого благоустрою міста та питання висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування міста. В здійсненні повноважень постійної комісії допомагає тісна співпраця з фахівцями виконкому міської ради.

Протягом року до мене звернулось 16 громадян з проханням обстежити їхні соціальні та матеріально-побутові умови проживання для отримання матеріальної допомоги. Після обстеження та складання відповідних документів, всі заявники отримали допомогу із різних джерел фінансування. Також мною були складені 5 актів щодо фактичного проживання громадян для отримання субсидій на оплату комунальних послуг. Постійно надаю практичну допомогу  3 сім’ям, в яких проживають хворі люди похилого віку та відстоюю їхні інтереси в різних інстанціях.

В поточному році, ювілейному для нашого міста, за моєї ініціативи, за рахунок міського бюджету був зроблений капітальний ремонт тротуару на вулиці Європейській від вулиці Георгія Кирпи до районної поліклініки тапід’їзних шляхів і прибудинкової території житлового будинку №85 по вулиці Г.Кирпи.

Контактний телефон: 0954760615.

 

КОВАЛЬСЬКИЙ

Вадим Олексійович

(Радикальна партія Олега Ляшка)

 

Територіальний виборчий округ №8- вул.Тираспольська: 1-11К, вулиці Жовтнева, 1-18, Пушкінська, Затишна, 1-33, 36, 36Б, 40, 41А, 42, 44, 46, Козацька,1-24,  Щаслива, 1-18 , 22, провулки Благовіщенський, Гвардійський, Комарова, Метеорологічний, 8-го Березня.

 Протягом звітного періоду моя діяльність, як депутата 8-го округу міста Роздільна, здійснювалась переважно через громадську приймальню, де особисто або з допомогою помічників-консультантів вів прийом громадян кожного другого четверга місяця, а також позапланово. Постійно надавалась правова, юридична, консультаційна допомога із залученням, за потреби, фахових спеціалістів тієї чи іншої галузі.

У Роздільнянській міській раді я є членом постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансування, управління комунальною власністю, реалізації державної регуляторної політики. У звітному періоді брав участь у засіданнях всіх сесій, профільної депутатської комісії, працював у межах компетенції та чинного законодавства. Згідно з наказами виборців з моєї ініціативи порушувались питання дотримання земельного законодавства, поліпшення якості питної води тощо. Надавалась посильна матеріальна допомога, зокрема у придбанні медичного обладнання людям з обмеженими фізичними можливостями (два випадки), розвитку фізичної культури (на день міста проведено обласний турнір з настільного тенісу за участю спортсменів 8-ми районів). Переможцями турніру вперше стали роздільнянці. Кращі спортсмени були матеріально нагороджені. Матеріальна допомога також надана міському дошкільному дитячому закладу №1 "Веселка".

За моєї ініціативи на базі колишньої залізничної лікарні було проведено медичне діагностування громадян з таких профілів: офтальмологія, ендокринологія, кардіологія, урологія, нефрологія, терапія, узі-обстеження тощо, такими  фахівцями, як доктор медичних наук, професор, завідувач кафедрою хірургії  №1 Одеського медичного  інституту В.В. Грубник, головний проктолог області С.П. Дихтяренко, кандидат медичних наук,  доцент з ендокринології В.В. Потапчук. Велику спонсорську допомогу в медичній галузі району і місту надає помічник народного депутата О.М. Кириченка П.П. Ліпнягов. За ініціативи депутатів від Радикальної партії в місті незабаром буде відкрито урологічний центр доктором медичних наук, професором О.М. Ухаль.

 Загалом з 2 -го квітня цього року до тепер громадську приймальню відвідали 163 особи, про що є документальне підтвердження у журналі звернень громадян, де фіксуються порушені питання, а також наслідки та вжиті заходи. Зворотний зв,язок з громадянами підтверджує, що коло обов’язків депутата міської ради не є обмеженим, але доводить потребу народних обранців постійно йти назустріч людям, допомагати та прислухатись до кожного.

Контактний телефон: 0975898008.

 

КІНАШ

Геннадій Володимирович

(Політична партія  «БПП «Солідарність»)

Територіальний виборчий округ №13, вулиці Молодіжна  36, 38;

Однією з складових  здійснення моєї депутатської діяльності є і залишається моя робота з виборцями – жителями мого виборчого округу, а також з громадянами – жителями нашого міста - людьми всіх категорій, незалежно від віку і зайнятості, професійної та конфесійної належності, політичних та загальнолюдських вподобань.

 Метою цього спілкування є забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади та місцевого самоуправління щодо їх усунення.

Виконуючи свої депутатські повноваження за адресою: м. Роздільна. вул. Шевченка, 81, каб.№1 ,постійно проводжу прийом громадян, як  згідно графіку, так і в додатковий час. 

За звітний період до мене, як до депутата міськради (без урахування громадян, що звертались до мене, як до директора комунального підприємства «Роздільнянський міський водоканал») звернулось 349 громадян з різними питаннями, в тому числі і з питаннями, що не пов’язані з моїми професійними повноваженнями за місцем роботи.

За зверненнями громадян проводились обстеження житлово-побутових умов з виїздом на місця та складено 20 відповідних депутатських актів.

Найактуальніші питання, з якими зверталися громадяни:

 -  депутатська допомога у вирішенні соціально – побутових проблем;

 -  проведення  робіт з ремонту та налагодження водопостачання;

 - допомога з облаштування доріг та тротуарів, освітлення вулиць, розміщення дитячих майданчиків;

- значна частина звернень про допомогу в питаннях житлово – комунального господарства.

З метою вирішення цих питань, як депутат, я неодноразово звертався до міського голови, його заступників, членів виконкому, членів депутатських комісій та до відповідних посадових осіб установ і організацій міста.

Жодне з питань не було залишене без уваги, однак головним пріоритетом моєї депутатської діяльності стала моя, в тому числі і депутатська,  робота щодо налагодження житлово – комунального господарства в місті, проведення роботи по забезпеченню, загалом відновленню теплопостачання будинків по вул. Молодіжна,  міської поліклініки та СЄС, забезпечення стабільного водопостачання, допомога людям з благоустрою міста.

         Взагалі, постійно спілкуючись з виборцями, жителями нашого міста, іншими громадянами, знаючи про нагальні проблеми в місті, маючи бажання на покращення життя в нашому місті, постійно налаштовую себе та працівників КП «Роздільнянський міський водоканал», де я є керівником, на плідну роботу по вирішенню житлово-комунальних, суспільно – соціальних питань міста.

Зокрема, з задоволенням хочу зазначити, що на теперішній час, дякуючи дієвій допомозі міського голови, його заступників, членів виконкому та і багатьох інших, нам вдалось перетворити Комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал» в дійсно дієве, ефективне багатопрофільне підприємство, здатне забезпечити потреби міста в житлово – комунальній сфері.

 Стабільна та ефективна робота КП «Роздільнянський міський водоканал» - мій головний здобуток як депутата міськради.

 Так, ще не все ідеально в питаннях водозабезпечення, водовідведення, теплозабезпечення, в інших основних напрямках моєї роботи. Але багато і досягнень, це, завдяки проведеним плановим та позаплановим роботам, налагоджене безперебійне водопостачання, зведення до мінімуму аварійних водогонів та каналізаційних мереж, вчасне сміттєвивезення та багато іншого, часом непомітного, та не менш необхідного для нормального життя міста.

  Стосовно суто депутатських обов’язків хочу доповісти, що протягом звітного періоду відвідав всі пленарні  та позачергові засідання Роздільнянської міської ради сьомого скликання, брав участь в обговоренні всіх нагальних питань життєзабезпечення міста.

  Завжди дієво підтримую  діяльність міської ради та її виконавчого комітету в спільному намаганні зробити наше місто кращим, безпечнішим та комфортнішим для життя.

  Переконаний,  що тільки справами, реальними результатами при стабільній плановій роботі, без «балаканини» та «авральних латань дірок» ми зможемо виконати наказ наших виборців з благоустрою міста та поліпшення життя людей.

Контактний телефон: 0666230544.

 

АЛІЄВ

Гусейн Тагі Огли

(Політична партія  «БПП «Солідарність»)

Територіальний виборчий округ  №4:  вулиці Тираспольська 13-30А; Щаслива 21, 23-55; Затишна 35, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 48-74А, 76, 78, 80, 82А, 84, 86; Жовтнева 19-59А; Чорноморського козацтва 1-30, 32; провулки Чиркова, Чорноморського козацтва.

 

Як депутата Роздільнянської міської ради, спрямовую свої депутатські обов’язки  на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад». Впродовж звітного періоду взяв участь в роботі 8 пленарних сесійних засідань.  

Як член постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку ініціював прийняття звернень та рішень з питань благоустрою на своєму виборчому окрузі – будівництво тротуару по вулиці Чорноморського козацтва, брав участь у реалізації міської Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Роздільна на 2016-2018 роки.

Веду прийом громадян. Впродовж звітного періоду прийняв понад 50 осіб. Всебічно сприяю вирішенню проблемних питань своїх виборців: покращенню соціальної інфраструктури міста, всіляко намагаюся допомогти своїм виборцям у вирішення їх соціально-побутових питань.

Враховуючи численні заяви та звернення громадян,  мною складено 27 актів обстеження житлово-побутових умов проживання, 5 актів на отримання матеріальної допомоги, 22 – на отримання субсидії. Всі звернення громадян були розглянуті по суті та надано відповідні консультації та рекомендації.

Контактний телефон: 37410, 0993715619.